Otel Kapı Kilit Sistemleri

Otel Kapı Kilit Sistemleri

10 Nisan 2017 Güvenlik Kamera Sistemleri 0

Tatil köyü, rezidans, butik otel ve yıldızlı otel odalarının kapılarında kullanılan GUSTAVO Otel kapı kilit sistemleri sağlamlığı ve yüksek teknolojisi ile hatasız çalışır. Temic ve Mifare kartları okuyabilen otel kapı kilitleri değişik materyal ve kilit mekanizmalarına sahiptir. Pil ile çalışan oda kilitleri son 100 geçiş de uyarı vererek pilinin değiştirilmesinin gerektiğini bildirir. Orijinal pilleri ile 25.000 geçişe imkan sağlayan otel kilit sistemlerinin pili bitmiş olsa bile mekanik anahtar ile oda kullanıma devam eder.

Resepsiyonda bulunan kart encoder ile otel müşterisinin hangi tarih aralığında odayı kullanabileceği kartın içerisine yazılır. Bitiş tarihinden sonra kart artık oda kilidini açmaz. Kartın kaybolması yahut çalınmasında resepsiyon eski kartı iptal ederek oda kapısını açabilecek yani kartlar üretebilir. Odalarda kullanılan energy saver müşterinin kodlanmış kartını takması ile birlikte oda içerisindeki elektrik, alarm, havalandırma yahut su tesisatını aktif hale geçirir. Çok ciddi enerji tasarrufu sağlayan energy saverler enerjinin ve suyun israfını engelleyerek oteli gereksiz masraflardan kurtarır.

İstenirse oda kartına kontur yüklenerek otel müşterisinin otel içerisindeki aktivite ve alışverişlerinde para yerine bu kartla ödeme yapması sağlanır. Aşağıdan modelleri inceledikten sonra bizi arayarak, ihtiyacınız için en uygun otel kilit sistemlerinin fiyat teklifini alabilirsiniz.

Otel Kapı Kilit Sistemleri Çanakkale Güven Bilişim den tedarik edebilirsiniz.